Cennik 2019

PROMOCJA DLA REZERWUJĄCYCH W BIEŻĄCYM MIESIĄCU  – OBNIŻKA CEN NAWET DO -70%

Zarezerwuj swój pobyt w tym miesiącu i otrzymaj ponad połowę dni za darmo. Nie zwlekaj i skorzystaj z promocji i okazji.

APARTAMENT BlueFlowers – liczba oferowanych apartamentów: 1
1-pokojowy: salon z aneksem kuchennym + łazienka + taras (max 4 osoby)

MiesiącCena regularna
doba / cały apartament
Cena promocyjna
doba / cały apartament
Lipiec i Sierpień:900 złod 449 zł
Czerwiec i Wrzesień:*700 złod 249 zł
Maj:500 złod 179 zł
Październik - Kwiecień:400 złod 129 zł
Ferie zimowe:250 zł199 zł

DO KAŻDEJ REZERWACJI NALEŻY DOLICZYĆ KWOTĘ 130 ZŁ (apartament 1 pokojowy) lub 200 zł (apartament 2 i 3 pokojowy) ZA SPRZĄTANIE I PRZYGOTOWANIE APARTAMENTU.

Ceny dla okresów:
Wszystkie Święta, Majówka, Sylwester itp. ceny jak w okresie wysokiego sezonu Lipiec – Sierpień
 
Przypominamy i Informujemy, że w przypadku rezerwacji apartamentu poprzez wpłatę zadatku i skorzystania z jakiejkolwiek oferty promocyjnej, oferta wynajmu jest bezzwrotna i nie podlega zwrotowi pieniędzy w przypadku rezygnacji przez osobę rezerwującą. Dodatkowo w przypadku braku wpłaty całej kwoty za wynajem apartamentu na minimum dwa tygodnie przed zarezerwowanym terminem, zastrzegamy sobie prawo możliwości odwołania rezerwacji bez podawania przyczyny i wynajęcia apartamentu innej osobie. Dodatkowo zastrzegamy sobie prawo odwołania promocji i wynajmu apartamentu w cenach katalogowych podanych aktualnie.

*Rezerwacja następuje w momencie wpłaty zadatku w wysokości 50% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu.

** Podane ceny w tabelach powyżej dotyczą pobytów na minimum 7 dni lub więcej. W przypadku pobytów krótszych w tym przede wszystkim weekendowych ceny są wyższe i ustalane indywidualnie.

*** Przy rezerwacji apartamentu jednopokojowego za każdą osobę powyżej 2 dopłata 10 zł / osoba / dzień.

**** Sezon wysoki obowiązuje od 20 czerwca, co oznacza, że ceny za apartamenty w okresie 20-30.06 są takie same jak w lipcu i sierpniu.